Vtipné přání k narozeninám

60x Vtipné blahoželanie k narodeninám: Rozosmejte oslávenca

Ak hľadáte spôsob, ako rozveseliť svojich blízkych v deň ich narodenín, tak tu pre vás máme vtipné blahoželanie k narodeninám! Objavíte tu širokú paletu retro vtipných gratulácií, krátkych a vtipných odkazov, ktoré určite rozosmejú vašich priateľov i rodinu. Bez ohľadu na to, či hľadáte vtipné blahoželanie k narodeninám pre ženu či mužov, náš článok vám poskytne množstvo inšpirácie a tipov, ako napísať originálne a zábavné priania, ktoré si oslávenec či oslávenkyňa zamiluje. Pripravte sa na nezabudnuteľnú oslavu plnú smiechu a radosti!

Ako napísať vtipné blahoželanie k narodeninám?

Napísať vtipné blahoželanie k narodeninám môže byť spôsob, ako oslávencovi darovať radosť a smiech na tvári. Pri písaní vtipného priania je dobré zamerať sa na osobnosť a záujmy oslávenca. Môžete použiť vtipné anekdoty, hry s číslami alebo kreatívne nádchy. Odkaz na starnutie môže byť tiež zaujímavou témou, ale vždy ho používajte s ohľadom na citlivosť danej osoby. Použite vtipy z obľúbených filmov alebo seriálov, a pokiaľ oslávenca dobre poznáte, môžete mu položiť aj nejakú zábavnú otázku, ktorá ho rozosmeje.

Krátke a výstižné priania často fungujú lepšie, ak si nie ste istí, vyhnite sa dlhým rozprávaním. Preto sa radšej držte jednoduchých výrokov s humorným obsahom. Nezabudnite, že cieľom vtipného priania je oslávenca rozosmiať a priniesť mu radosť, preto je dôležité, aby prianie bolo láskavé a neponižujúce. Rešpektujte osobnosť a zmysel pre humor oslávenca a priania prispôsobte jeho vkusu. S autenticitou a láskavosťou sa trafíte do vkusu oslávenca oveľa viac a vytvoríte mu tak nezabudnuteľný narodeninový zážitok.

Aký dať vtipný darček k narodeninám?

Výber vtipného darčeka k narodeninám môže byť skvelým spôsobom, ako priniesť radosť a zasmiať sa spoločne s oslávencom. Existuje mnoho možností, ako urobiť narodeninový darček zábavným a originálnym. Jednou z možností je zvoliť darček, ktorý paroduje niečo, čo má oslávenec rád, ako sú tričká s vtipnými nápismi alebo vtipné zlepšováky. Nafukovacia verzia obľúbených kozmetických produktov alebo neobvyklé hrnčeky s vtipnými nápismi môžu byť tiež skvelým darčekom.

Ak má oslávenec rád veci s nádychom humoru, môžete vybrať darček ako sú knihy s vtipmi, kalendáre s humornými obrázkami alebo personalizované darčeky s vtipným nápisom alebo obrázkom. Nezabudnite tiež zvážiť darček, ktorý pripomenie oslávencovi zábavné momenty z minulosti, napríklad obľúbenú hračku alebo nostalgickú vychytávku. Dôležité je vybrať darček s ohľadom na osobnosť a záujmy oslávenca, aby ste mu skutočne urobili radosť a spríjemnili jeho narodeninový deň vtipným a nezabudnuteľným darčekom.

Vtipné blahoželanie k narodeninám

Priania k narodeninám sú skvelou príležitosťou rozdávať radosť a smiech, a preto vtipné blahoželanie k narodeninám je vždy trefou do čierneho! Keď si trúfnete pridať trochu humoru do vašich gratulácií, oslávenca to nielen poteší, ale tiež si týmto originálnym prístupom určite získate jeho srdce.

 • Spomínaš, aké bolo ľahké počítať tvoj vek v minulosti? Dve krátke čísla a hotovo! Teraz potrebuješ kalkulačku s desiatkami tlačidiel. Ale nezúfaj, vtipné narodeninové prianie ti môže vždy spríjemniť tento matematický zádrheľ! Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Osláv svoje narodeniny ako škrečok – spi celý deň, oslavuj celú noc a potom si zožeň niekoho, kto to po tebe upratá!
 • Narodeniny sú ako stúpanie na horu. Čím vyššie si, tým viac sa chceš zastaviť a dať si pauzu. Ale nebuď lenivý, stále máš dosť dychu na to, aby si si sa zasmial/a s nami a oslavoval/a! Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Spomínaš, keď si bol/a mladý/á a mal/a si len jeden sviečku na torte? Teraz tam našťastie máš toľko sviečok, že by si mohol/a osvetliť celý mestský park! Prajem ti nádherné narodeniny s famóznym osvetlením od tvojich narodeninových sviečok!
 • Dlho som premýšľal nad darčekom k tvojim narodeninám, než som pochopil, že ľudia tvojho veku najviac ocenia, keď si na nich niekto spomenie, takže: Všetko najlepšie k narodeninám!
Vtipné blahoželanie k narodeninám
 • Až prídeš na svoju narodeninovú oslavu, nezabudni si vziať slnečné okuliare. Tvoja vekom získaná múdrosť, ktorú máš v očiach bude taká oslnivá, že by sme mohli všetci oslepnúť! Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Vieš, čo majú spoločného narodeniny a víkend? Obaja rýchlo prídu a potom sú zase rýchlo preč, než si to vôbec všimneš! Takže než sa to stane, uži si poriadne ten svoj radostný deň plný osláv!
 • Vek je len jedno veľké nedorozumenie. Všetci vieme, že si stále myslíš, že si na ihrisku s mnohými rozmanitými preliezkami, a my ťa radi necháme pri tejto predstave! Prajem ti hromadu srandy a zábavy v novom roku života!
 • Každý niekedy oslavuje narodeniny, takže sme všetci na rovnakej lodi. Akurát niektorí z nás sú na palube trochu dlhšie… Veselé narodeniny!
 • Človek sa stáva starým vtedy, keď jediná vec, ktorú si praje k narodeninám, je, aby mu nikto nepripomínal, že ich má. Všetko najlepšie!
Vtipné blahoželanie k narodeninám

Retro vtipné blahoželanie k narodeninám

Vrátili ste sa v čase do éry narodenín plných vintage zábavy a neodolateľného humoru! Retro vtipné blahoželanie k narodeninám má svoje kúzlo, ktoré vytvorí nezabudnuteľnú oslavu pre oslávencov i hostí. Prečítajte si, ako oživiť narodeninové oslavy staromódnym humorom a prekvapte oslávencov originálnym a zábavným!

 • Keď si sa narodil/a, bola móda iná, ale tvoj humor stále drží krok s moderným svetom! Žijeme v retro štýle aj na tvojich narodeninách! Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Máš narodeniny, a to znamená jediné – je čas zavrieť oči, zatrepať sa a nechať sa uniesť do éry bezstarostných 80. rokov!
 • Na tvoje narodeniny ti prajem neuveriteľnú zábavu plnú staromódneho smiechu a nekonvenčných narodeninových prianí!
 • Gratulujem k ďalšiemu roku! Len dúfam, že nám teraz nezmizneš do žiary disko kúzla, ale že nás budeš aj naďalej oslňovať svojim vtipom!
 • K narodeninám ti prajem, aby si mal/a takú silu a energiu, ako vtedy, keď si toľkokrát pretočil/a videokazetu späť na jej začiatok!
Retro vtipné blahoželanie k narodeninám
 • Som rád/a, že som ťa spoznal/a, keď si bol/a stále moderný, pretože teraz si retro štýlovka! Prajeme ti mnoho vtipných „spiatočných rokov“!
 • Prajem ti narodeniny plné veľkých účesov, módnych vzorov a tých najzábavnejších retro tancov!
 • Tvoja narodeninová párty bude taká retro, že aj zabudneš, že si o rok starší. Užívaj si svoj narodeninový časopriestor plný zábavy a smiechu!
 • Dnes sa vrátime v čase, nech si užijeme narodeninovú oslavu ako v našich dávnych spomienkach. Na nové roky totiž ešte nie sme pripravení!
 • Všetko najlepšie k narodeninám! Si ako dobre uložený vinylový záznam – stále sa točíš, ale všetci ťa stále radi počúvame!
Retro vtipné blahoželanie k narodeninám

Krátke vtipné blahoželanie k narodeninám

Niekedy sú tie najkratšie priania tie najvtipnejšie a najúčinnejšie! Keď chcete oslávencovi odovzdať radosť a úsmev na tvári len v pár slovách, krátke vtipné blahoželanie k narodeninám sú tým pravým ťahom. Od jednoduchých narážok na vek až po hravé slovné hračky, máme tu pre vás pár nápadov, ako bleskovo rozosmiať oslávenca a zanechať v jeho srdci veselú spomienku na narodeninový deň. Prečítajte si našu inšpiráciu na vtipné blahoželanie k narodeninám:

 • K narodeninám prajem ti menej vrások a viac smiechu. Aspoň sa pokus tváriť ako že si mladší!
 • Šťastie v živote, život v zdraví, zdravie v poriadku, poriadok v hlave a hlavu v oblakoch! Všetko najlepšie k narodeninám.
 • Prajem ti, aby si sa tak nejako priblížil/a veku, kedy môžeš pokojne klamať o svojom veku!
 • Než osláviš ďalšie narodeniny, som tu, aby som ti povedal/a, že som ťa oficiálne vyhlásil/a za starého/ú!
 • K Tvojim narodeninám mám pre teba jednu dôležitú radu. Smej sa, kým máš vlastné zuby. Všetko najlepšie!
Krátke vtipné blahoželanie k narodeninám
 • Až si z teba bude niekto uťahovať, že si starý, drž hlavu vzpriamene… Nech ti nie sú vidieť vrásky na krku!
 • Vek si Ťa nájde, aj keď sa pred ním schovávaš. Všetko najlepšie praje…
 • Vek je len zámienka, aby sme mohli poriadne zapiť tvoje narodeniny! Prajem nádherné narodeniny!
 • Dnešný deň je jedinečný, pretože máme len raz za rok oficiálnu možnosť ti povedať: „Si starší ako včera, ale mladší ako zajtra!“ Prajem ti vtipné a nezabudnuteľné narodeniny!
 • Až si z teba bude niekto uťahovať, že si starý, drž hlavu vzpriamene… Nech ti nie sú vidieť vrásky na krku!
Krátke vtipné blahoželanie k narodeninám

Vtipné blahoželanie k narodeninám pre ženu

Ženy si zaslúžia narodeninové priania, ktoré ich vtipné blahoželanie k narodeninám, ktoré jej vykúzlia úsmev na tvári? Ak hľadáte ten správny spôsob, ako oslávenkyni dodať veselie do jej veľkého dňa, máme pre vás tipy na skvelé vtipné blahoželanie k narodeninám pre ženu!

 • K tvojim narodeninám prajem, aby ti všetky vrásky utiekli preč, než na ne dokážeš zareagovať! Prajem ti vtipné a nezabudnuteľné narodeniny!
 • Kopni do seba dvojku vína, nehraj to na starobu, koža lenivá. Poď oslavovať, už sa chystá raj, poď sa baviť a bude Ti hej. Poriadne to dnes osláv!
 • Stáva sa mi to každý rok a ten tohtoročný nie je žiadnou výnimkou. Vždy si síce spomeniem na to, že máš narodeniny, ale vždy zabudnem, koľko že ti to vlastne je. To len kvôli tomu, že ty jednoducho odmietaš starnúť. Všetko najlepšie k dnešným narodeninám.
 • Vek je len číslo, ale keď sa narodíš, výpočty sú časom stále zložitejšie ako matematická úloha! Prajem ti, aby si si nechala vysvetliť aj tie najtajnejšie matematické triky!
 • Keď sa pozerám na teba, myslím si, že vek je naozaj len vec náhody. Takže ti prajem, aby si si dnes veľmi užila svoju narodeninovú oslavu!
Vtipné blahoželanie k narodeninám pre ženu
 • Dve kilá navyše pre krásu a zubov plný počet. Bedra pochrumkajú len občas a vlasy bez strieborných nitiek. Čo viac si priať? Snáď už len šťastie, zdravie a lásku. Krásne narodeniny!
 • Na tvoje narodeniny ti prajem to najcennejšie: čokoládu, šampanské a veľa vtipných kamarátov!
 • V tvojom veku už je ťažké byť elegantný ako labuť, rýchly ako chrt, alebo šikovný ako líška. Ale stále je ešte jednoduché byť naliaty ako žabiak. Všetko najlepšie!
 • Prajem ti k tvojim narodeninám veľa peňazí, automobil a fúru sena, menej zmätku a poriadneho chlapa s miliónom vena. S vtipom k narodeninám ti praje…
 • Prajem ti, aby ti tvoj vek pripadal ako oblak na oblohe. Taký ten, čo jemne zakrýva skutočnosť, ale zároveň ti dodáva pocit šťastia, keď v ňom uvidíš nejaký vtipný tvar!

Vtipné blahoželanie k narodeninám pre mužov

Keď oslavuje muž svoje narodeniny, nemusíte mu dávať len obyčajné blahoželanie. Prineste do jeho oslavy dávku vtipu a smiechu! Vtipné blahoželanie k narodeninám pre muža je ako tajná zbraň, ktorá rozosmeje aj tú najtvrdšiu mužskú povahu. Ak hľadáte originálny a zábavný spôsob, ako mu zablahoželať k narodeninám, máme pre vás zopár skvelých nápadov, ktoré vás určite zaujmú a potešia oslávenca!

 • K narodeninám ti prajem, aby tvoje sviečky na torte boli také horľavé, ako tvoje nadšenie pre život!
 • Všetko najlepšie k narodeninám! Si taký starý, že keď odídeš z múzea, spustí sa poplašné zariadenie…
 • Blahoželám, priateľovi, krásny to máš vek… Ďalší rok je v pr… a na starobe nie je liek.
 • Dnešný deň pre teba musí byť ako narodeninová party – plný zábavy, smiechu a prekvapenia. A ešte sa nekončí, kým si nedáme toľko rund na koľko ti ťahá rokov!
 • Ty si nechcel oslavovať svoje narodeniny? Jasne, tak sa na to vykašli, na cintorínoch je veľa podobných prípadov… Pekné narodeniny!
Vtipné blahoželanie k narodeninám pre mužov
 • Že sú kvety len pre dievčatá? Že by si radšej steak a hranolky? Za chvíľu dáme niečo viac, čo nezmestilo sa do kytice! Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Je až neuveriteľné, že už tretíkrát oslavuješ dvadsiatku. Prajem ti len to naj!
 • Vekom starneš ako dobré víno – získavaš na hodnote a chceš byť uctievaný. Takže ti k narodeninám prajem, aby si bol náležite oceňovaný a obklopený svojimi najlepšími „vínovými“ kamarátmi!
 • Všetko najlepšie k narodeninám! Nech ti to ide od ruky rovnako ako dávať dohromady nábytok z IKEA – s chladnou hlavou, trpezlivosťou a príležitostným klením!
 • Zatiaľ čo zostarnúť musíš, dospieť môžeš. A ak nechceš, nemusíš. Pekné narodeniny.

Vtipné blahoželanie k narodeninám pre deti

Keď prichádzajú narodeniny detí, je to ten správny čas na radostné a vtipné prianie, ktoré ich rozosmeje od ucha k uchu! Detské narodeninové oslavy sú plné zábavy a nadšenia, a preto je vtipné blahoželanie k narodeninám pre deti tým pravým pre tento slávnostný deň. Ak hľadáte ten najvtipnejší spôsob, ako vylúdiť z detských tvárí šťastný úsmev, máme pre vás pár kúzelných nápadov na vtipné blahoželanie k narodeninám pre vaše malé oslávenkyne a oslávence!

 • K tvojim narodeninám ti posielam zvláštne čarovné prianie – nech ťa opustia všetci neposlušní škriatkovia a prinesú ti veľa smiechu!
 • Prajem ti narodeninovú tortu takú vysokú, že až na ňu dosiahneš, budeš aj bližšie ku hviezdam!
 • Na tvoje narodeniny ti prajem veľa zábavy a hnevania, pretože bez trochy hnevania by bol svet predsa len nudný! 
 • K tvojim narodeninám ti prajem, aby si bol/a celý život obdarený/a množstvom sladkostí a žiarivých úsmevov. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Pre Teba mám veľa prianí, dobré známky, pokojné spanie, super hračky, zdravie pevné, veľa darčekov, žiadne lacné! Všetko najlepšie!
Vtipné blahoželanie k narodeninám pre deti
 • Dort, čokoládu, vláčiky, bábky, hračky, smiech, radosť, zdravie, srandu a veľa nádherných chvíľok s mamkou a otcom Ti praje…
 • K narodeninám ti posielam priania ako z rozprávky – nech ťa čaká iba tie najúžasnejšie a najvtipnejšie dobrodružstvo!
 • Dnes slávime tvoj výnimočný deň, a to, aj keď si celý rok poriadne hneval/a. Uži si krásne narodeniny, ty neposlušnosť! Máme ťa radi!
 • Keby si sa nenarodil ale vyliahol z vajca, mohli sme dnes oslavovať Tvoje „Vyklubeniny“. Tak pekné narodeniny…
 • Sú tvoje zúbky pripravené na žuvanie a hryzenie? Ak nie, priprav ich. Budeš to dnes potrebovať. Krásne narodeniny plné dobrôt, čo máš rád/a!

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *