prianie k 70 narodeninám

Prianie k 70 narodeninám: Najkrajšie priania a darčeky

Pri prianie k 70 narodeninám sa úctivo skláňate pred významným jubileom, ktoré so sebou nesie nielen česť dosiahnutého veku, ale aj bohatstvo múdrosti a prežitých chvíľ. Prichádzate s radostnými gratuláciami a niekoľkými slovami plnými lásky a optimizmu k týmto úctyhodným 70. narodeninám. Sedemdesiat rokov života je nielen časom na oslavu, ale aj príležitosťou vzdanie vďačnosti a priania všetkého najlepšieho do ďalších rokov. V tomto článku sa dozviete inšpiratívne priania, ktoré vám pomôžu osláviť tento výnimočný míľnik a dajú oslávencovi radosť, lásku a nádej na ďalšie pútavé kapitoly v živote.

Čo popriať k 70. narodeninám?

K jubileu 70. narodenín možno popriať celoživotnú radosť a pokojnú spokojnosť. Prajte oslávencovi, aby táto jeho významná etapa bola plná krásnych nostalgických spomienok, zážitkov a lásky od rodiny a priateľov. Ako gratuláciu môžete zvoliť aj niektorý variant vtipných prianí k narodeninám, ktoré oslávencovi vykúzli úsmev na tvári. Nech mu každý nový deň prináša úsmevy a šťastie, a nech si každý okamih užíva s pokojom a vďačnosťou za to, čo život priniesol. Prajte tiež pevné zdravie a energiu pre ďalšie cesty životom. Môžete oslávencovi aj pogratulovať k tejto úctyhodnej príležitosti a popriať, aby každý okamih bol plný radosti a pohody.

prianie k 70 narodeninám

Čo kúpiť k sedemdesiatinám?

Sedemdesiatiny predstavujú významný míľnik v živote, a výber ideálneho darčeka pre oslávencov môže byť nie úplne ľahkou úlohou. Pre tých, ktorí preferujú klasické a osobné darčeky, môže byť skvelou voľbou vytvoriť fotoknihu plnú spomienok, ktorá zachytáva okamihy z rôznych etáp ich života. Ďalšou možnosťou je vlastnoručne písaný list, ktorý prepožičiava oslávencovi pocit dojatia a že ste si dali na darčeku vážne záležať.

Netradičný darček k 70. narodeninám

Keď premýšľate o netradičných darčekoch k 70. narodeninám, môžete zamerať vašu pozornosť na zážitky, osobitosť a darčeky plné radosti. Tu je niekoľko nápadov na netradičné darčeky:

 • Let teplovzdušným balónom: Zážitok vzletu balónom môže byť nezabudnuteľným dobrodružstvom, ktoré oslávencovi prinesie veľa adrenalínu v žilách a navyše aj krásny výhľad z nebeskej výšky napríklad na jeho rodnú krajinu.
 • Exotická dovolenka: Poskytnite oslávencovi možnosť objavovať nové destinácie a zažívať nezabudnuteľné dobrodružstvá. Exotická dovolenka môže byť skvelým spôsobom, ako vytvoriť ďalšie spomienky.
 • Kurz na nový koníček: Ponúknite im možnosť objavovať ich nové záujmy, pretože týmto vekom život rozhodne nekončí! Kurzy na maľovanie, varenie, alebo napríklad kurz fotografovania môžu rozšíriť ich obzory a priniesť radosť z učenia nových zručností.
 • Osobné video pozdrav od rodiny a priateľov: Vytvorte s pomocou rodiny a priateľov osobné video, kde každý vyjadrí ich priania a spomienky. Do videa môžete pridať aj staršie fotky a video záznamy. Sofistikovaný darček je plný emócií, prekvapení a umožnuje oslávencovi si zaspomínať.
 • Pomenujte hviezdu: Zakúpte oslávencovi „hviezdny balíček“, ktorý zahŕňa právo pomenovať hviezdu na ich počesť. Je to symbolický a výnimočný spôsob, ako zanechať stálu stopu na oblohe.

Pamätajte, že najlepší netradičný darček k 70. narodeninám je ten, ktorý odráža osobnosť a záujmy oslávenca. Zvážte ich vkus a preferencie pri výbere darčeka, aby ste mohli priniesť naozaj jedinečný a radostný zážitok.

40x prianie k 70 narodeninám

Na dosiahnutie sedemdesiatky sa neblaho ubieha čas, a prichádza s ním nielen radosť z úctyhodného veku, ale aj múdrosť nadobudnutá počas dlhej cesty života. Oslava sedemdesiatych narodenín je jedinečným okamihom, ktorý si zaslúži nielen poďakovanie za minulé roky, ale aj radostné prianie pre budúcnosť. Večer plný smiechu, spomienok a lásky, ktorý zdobí 70. narodeniny, je príležitosťou na vyjadrenie vďaky a priania šťastia pre oslávencov. Tu prinášame 40 inšpiratívnych a srdečných prianí, ktoré oslávia každý úsmev, každý prežitý okamih a každú získanú múdrosť za týchto úžasných sedemdesiat rokov. Pogratulujte oslávencovi k tomuto významnému jubileu a poprajte nielen krásne narodeniny, ale aj ďalšie roky plné lásky a šťastia!

Klasické želanie k 70. narodeninám

 • K týmto výnimočne krásnym sedemdesiatym narodeninám Ti prajem nekonečnú radosť a pokoj v srdci. Nech každý tvoj ďalší rok je plný lásky a spokojnosti.
 • K dosiahnutiu sedemdesiatky patria veľké gratulácie! Prajem Ti veľa zdravia, šťastia a pokojnej chvíle s tými, ktorých máš rád.
 • Sedemdesiat rokov života – to je múdrosť, ktorú nemožno merať. Želám Ti do ďalších rokov veľa krásnych okamihov a spokojnosti.
 • V sedemdesiatich rokoch sa skrýva celý príbeh života. Želám Ti, aby ďalšie kapitoly boli plné lásky, radosti a naplnenia.
 • Pri príležitosti Tvojich 70. narodenín Ti prajem, aby si prežil každý ďalší deň s úsmevom na tvári a s láskou v srdci.
 • Sedemdesiat rokov krásy, sily a múdrosti! Želám Ti, aby Tvoj život bol aj naďalej plný farieb a šťastných okamihov.
Klasické želanie k 70. narodeninám

Slávnostné prianie k 70 narodeninám

 • K tomuto veľkému jubileu Ti prajem nádherný deň plný osláv a radosti. Tieto sedemdesiatky nie sú len číslo, ale odraz krásy a sily, ktorú prinášaš svetu.
 • Tvoja múdrosť, láska a skúsenosť v tomto živote sú nebeské. Tento svet má šťastie, že Ťa má. Kiež si naďalej veľkým požehnaním, ktorým si. Buď tu pre Nás najdlhšie, čo to pôjde.
 • Na dosiahnutie takého vzácneho veku Ti posielam najkrajšie priania. Nech je Tvoj život ďalej spojený s láskou, uznaním a pokojom.
 • Prajem Ti, aby si v tento slávnostný deň zažíval radosť a dojatie z toho, ako si obohatil životy ľudí okolo seba. Sedemdesiat rokov múdrosti je skutočne vzácny poklad.
 • Pri tejto výnimočnej príležitosti Ti prajem slávnostný deň, ktorý bude odrazom tvojho bohatého a plodného života. Gratulujem k týmto úžasným sedemdesiatim rokom!
 • K Tvojim 70. narodeninám Ti prajem nielen radosť a pohodu, ale aj ocenenie za všetky skvelé chvíle, ktoré si priniesol svetu okolo seba.
 • V tento deň, v ktorom slávime tvoje významné životné jubileum, Ti prajem záplavu lásky, prekvapení a nezabudnuteľných okamihov, ktoré Ťa naplnia hrdosťou a vďačnosťou. Gratulujem k sedemdesiatim rokom plných výnimočnosti!
Slávnostné prianie k 70 narodeninám

Vtipné prianie k 70 narodeninám

 • Na dosiahnutie sedemdesiatky Ti posielam prianie: Teraz si už môžeš pamätať, kde si položil kľúče a zároveň na to môžeš zabudnúť. Gratulujem k tejto výnimočnej schopnosti!
 • 70 rokov je úctyhodný vek, ale 80ka to je len výzva! Čo hovoríš? Prajem ti krásne narodeniny a hlavne pevné zdravie.
 • Drahý/á …, k 70. narodeninám prajem, aby Tvoja pamäť bola ako dobré víno – čím staršia, tým vzácnejšia. Teraz už stačí, aby si si pamätal/a, kde si dal/a svoje okuliare!
 • V sedemdesiatich to ešte nie je žiadny problém! Jediným problémom môže byť, že čím viac sviečok na torte, tým horšie ich ide sfúknuť. Ale vieš čo, bude to stáť za to! Všetko najlepšie!
 • Drahý/á …, k Tvojim 70. narodeninám Ti prajem viac smiechu ako vrások a viac zábavy ako sťažností na chrbát. A ak sa zasekneš vo vani, nezabudni si vziať so sebou mobil!
 • Keď je človeku 70 rokov, musí byť vďačný za tie naozaj veľké veci v živote. Napríklad za veľké tlačidlá na telefóne, veľkým písmom písané knihy a tak podobne. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • Vek 70 rokov? To je teraz tá fáza života, kedy si začneš pamätať, že si zabudol na to, že si sa niečo zabudol. Ale nevadí, stále si naše živé lego – s každým kúskom stále viac zaujímavý!
Vtipné prianie k 70 narodeninám

Prianie k 70 narodeninám pre mamu

 • Milá mamka, k Tvojim úžasným sedemdesiatym narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie! Tvoja láska a starostlivosť pre nás nemajú hraníc. Želáme Ti do ďalších rokov radostné narodeniny, plné lásky, zdravia a všetkého, čo si praješ.
 • Mami, chcem Ti dnes poďakovať za všetky roky lásky a vedenia, ktoré si nám poskytla. Si absolútne najlepší. Všetko najlepšie k narodeninám!
 • K Tvojmu významnému veku 70 rokov Ti prajem nielen narodeniny plné šťastia, ale aj pokojné chvíle plné spokojnosti. Tvoja prítomnosť v našom živote je ten najväčší dar, a dúfame, že tento deň bude pre Teba taký nádherný, ako si ty pre nás všetkých.
 • K Tvojim úctyhodným 70 rokom Ti prajem nielen narodeniny plné osláv, ale aj pokojný čas plný pohody a radosti. Tvoj príkladný život nám ukazuje cestu ku šťastiu a harmónii.
 • Mami, k Tvojim sedemdesiatym narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie a najkrajšie priania! Nech je Tvoj deň plný lásky, sladkých okamihov a spomienok na všetky krásne chvíle, ktoré sme spolu prežili. Gratulujeme k Tvojmu výnimočnému jubileu!
Prianie k 70 narodeninám pre mamu

Prianie k 70. narodeninám pre otca

 • Otecko milý, k Tvojim 70. narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie! Tvoja sila, múdrosť a láska sú pre nás nekonečným zdrojom inšpirácie. Prajeme Ti aj do ďalších rokov radosť, zdravie a všetko, čo Ťa teší.
 • Ocko, k Tvojim sedemdesiatym narodeninám Ti posielame najlepšie priania! Nech je Tvoj deň plný šťastia, lásky a krásnych okamihov s nami, Tvojou milujúcou rodinou.
 • K úctyhodnému veku 70 rokov Ti prajem nielen radostné narodeniny, ale aj veľa zdravia a energie do ďalších rokov. Tvoja sila a odhodlanie sú pre nás nesmierne inšpiratívne. Gratulujeme k Tvojmu výnimočnému jubileu!
 • Otecko, k Tvojim 70. narodeninám Ti prajem, aby Tvoje srdce bolo plné lásky, a aby Ťa obklopovali tí, ktorých máš najradšej. Tvoj príkladný život a láskyplná starostlivosť nám každý deň prinášajú radosť. Gratulujeme k Tvojmu výnimočnému jubileu a prajeme Ti mnoho šťastia v ďalších rokoch!
 • K Tvojmu významnému veku Ti prajem nielen krásne narodeniny, ale aj pokojný čas plný spokojnosti. Tvoj príkladný životný príbeh nás napĺňa hrdosťou a vďakou. Nech je Tvoj deň taký úžasný, aký sám si.
Prianie k 70. narodeninám pre otca

Prianie k 70. narodeninám pre babičku

 • Babička, k Tvojmu výnimočnému jubileu Ti prajem nielen krásne narodeniny, ale aj zdravie a pohodu. Tvoje príbehy a recepty na šťastie nás inšpirovali a urobili náš život bohatším. Nech ti nový rok života prinesie iba radosť a lásku.
 • Drahá babi, k Tvojim 70. narodeninám Ti posielame najlepšie priania! Nech je Tvoj deň plný kvetinových vôní, slnečných lúčov a smiechu. Tvoja láska je pre nás vždy žiarivým svitom, a dúfame, že budeš mať krásne narodeniny.
 • Babička milovaná, k Tvojmu úctyhodnému veku Ti prajem nielen krásne narodeniny, ale aj veľa zdravia a radosti. Tvoja prítomnosť je pre nás ako slnečný lúč, a dúfame, že tento deň bude pre Teba taký žiarivý, ako si ty pre nás všetkých.
 • K Tvojim 70. narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie! Tvoja nesmierna láska, trpezlivosť a múdrosť nám dávajú silu a inšpiráciu. Prajeme Ti do ďalších rokov spokojnosť, radosť a všetko, čo si zaslúžiš. Gratulujeme k Tvojmu výnimočnému jubileu!
 • Babička milá, k Tvojim šesťdesiatym narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie! Tvoja láskavosť a múdrosť nás obohacujú každý deň. Prajeme Ti do ďalších rokov iba najkrajšie chvíle a veľa lásky od nás všetkých.
Prianie k 70. narodeninám pre babičku

Prianie k 70. narodeninám pre deda

 • Dedo, ku Tvojim 70. narodeninám Ti posielam najkrajšie priania! Nech tento deň bude plný lásky, radosti a spokojnosti. Ďakujem Ti za všetky úžasné príbehy a múdre rady, ktoré si s nami zdieľal. Tvoja prítomnosť v našom živote je pokladom, a dúfam, že týchto sedemdesiat rokov je len začiatok ďalšieho pútavého príbehu.
 • Drahý dedko, k Tvojim 70. narodeninám Ti prajem nielen skvostný deň plný osláv, ale aj čas pre odpočinok a radosť. Tvoja láskavosť a múdrosť ožarujú náš život, a sme vďační za každý okamih strávený s Tebou. Nech je Tvoj deň tak jedinečný, aký sám si.
 • K významnému veku 70 rokov Ti prajem nielen krásne narodeniny, ale aj zdravie, šťastie a pokoj v srdci. Tvoja láska a podpora sú pre nás nenahraditeľné, a dúfame, že tento deň bude pre Teba taký úžasný, aký si pre nás všetkých. Gratulujeme k Tvojmu výnimočnému jubileu!
 • Dedo, k Tvojim výnimočným sedemdesiatinám prajem veľa zdravia, šťastia a pokoja v srdci. Tvoja príkladná sila a láskavosť nás inšpiruje každý deň. Nech Ti ďalšie roky prinesú len krásne spomienky a radostné chvíle s nami, Tvojou milujúcou rodinou.
 • Dedo, k Tvojim 70. narodeninám Ti posielame najvrelejšie gratulácie! Tvoja prítomnosť v našej rodine je darom, ktorý nás obohacuje každý deň. Prajeme Ti krásne narodeniny a mnoho ďalších rokov plných šťastia a lásky.
Prianie k 70. narodeninám pre deda

Mohlo by vás tiež zaujímať: Najlepší darček k 50 narodeninám: Dary pre ženy aj mužov

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *